O NAS

Zarząd fundacji

Dorota Borowiak

Od roku 2015 kieruje Fundacją "Ja nie mogę czekać". Wrażliwa społecznie, wierzy, że każdemu dziecku można i trzeba pomóc na miarę jego możliwości. Jest przekonana, że szybka diagnoza i systematyczna pomoc daje pozytywne zmiany, poprawiające komfort życia dziecka z zaburzeniami rozwoju i daje mu szanse na coraz lepsze funkcjonowanie w społeczeństwie. Od zawsze związana zawodowo z dziećmi. Obecnie pracę na rzecz dzieci potrzebujących pomocy traktuje jako cel swojego zawodowego życia.

Monika Witaszak

Pedagog specjalny, certyfikowany terapeuta behawioralny (nr licencji 149/T/2015). Założyciel Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju Dziecka Światełko. Od dawna czuła potrzebę stworzenia miejsca dającego większą świadomość społeczną na temat dzieci z zaburzeniami rozwoju. W Fundacji stara się wykorzystać swoją wiedzę, by pomagać innym zrozumieć na czym polega praca terapeuty i jak ją zorganizować, by dawała prawdziwe efekty.

Joanna Ciesiółka

Jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Socjologii. Marzyła o pracy zawodowej, jednak życie postawiło przed nią inne wyzwania. Jest mamą pięciu wspaniałych synów Marcela, Franciszka, Maurycego z genetyczną chorobą Recklinghausena, Ignacego urodzonego w 24 tygodniu ciąży oraz Henia. Przeżyła wiele trudności ze swoimi niepełnosprawnymi synami. Nigdy jednak nie przestała walczyć o jak najlepszą pomoc dla nich. Wie, że warto. Dzisiaj jest gotowa pomagać także innym rodzicom, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. Dlatego z pasją pracuje w naszej fundacji.

Chciałbyś pomóc naszej fundacji?

Sprawdź jakie to proste i jak możesz to zrobić!